Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „REABILITARE SI MODERNIZARE SPATII INVATAMANT CENTRUL UNIVERSITAR DROBETA TURNU SEVERIN IN VEDEREA IMBUNATATIRII EFICIENTEI ENERGETICE“
- Număr anunț
- CN1076232
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- RAY CONSULTING SRL (CUI 14591403)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.270.212,65 RON
- Valoare atribuită
- 13.472.768,90 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1147610
- Termen limită
- 16.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 758940-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233569
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Capacitatea tehnica si profesionala CUDTS.docx.p7s
- Anexa Fisa de date punctaj CUDTS.docx.p7s
- Audit Energetic.pdf.p7s
- Caiet de sarcini CUDTS.pdf.p7s
- Contract proiectare cu executie CUDTS.docx.p7s
- CU nr.39 din 16.01.2024.pdf.p7s
- DALI CUDTS-partea scrisa.pdf.p7s
- DALI-Instalatii electrice, Instalatii termice, Instalatii sanitare.pdf.p7s
- DALI-parte desenata Arhitectura.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1233569.pdf
- LISTA DE ECHIPAMENTE.pdf.p7s
- Sectiune formulare CUDTS.doc.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- STUDIU TOPOGRAFIC.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BAMBAM CONSTRUCTION SRL CUI RO33999680
Asociați 1
RAY CONSULTING SRL CUI 14591403
Subcontractanți 4
ARTENERGY TEAM S.R.L. CUI 45179594
GREEN POWER ENERGY SRL CUI RO 25353776
AB INSTAL SRL CUI RO 13319762
PRO CONCEPT SRL CUI RO17257816
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SANTIER IN LUCRU SRL CUI 36984080
Subcontractanți 4
ANA-CRIS SRL CUI RO 5209459
KRENIC SRL CUI 23343296
MIF PREV PSI S.R.L. CUI 44762637
SOF INSTAL PROIECT SRL CUI 33942730
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DOLPHIN SRL CUI 15311757
Subcontractanți 1
IMSATIE DROBETA SRL CUI RO 13473426
Valoare atribuită
13.472.768,90 RON
din 14.270.212,65 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 797.443,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.