Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT DE DELEGARE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN DIN COMUNA HOMOCEA, JUDETUL VRANCEA
- Număr anunț
- PC1002393
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
- Furnizor / câștigător
- VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 04.07.2023 16:33
- Anunț de atribuire
- PCA1002331
- Termen limită
- 26.07.2023 13:00
- Documentație de atribuire
- DF1183833
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Valoare atribuită
100.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro