Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

Furnizare echipamente digitale pentru sălile de clasă, laboratorul de informatică, atelierul de practică si laboratorul de științe din cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A LICEULUI TEHNOLOGIC „CRIȘAN” CRISCIOR, JUDEȚUL HUNEDOARA”

Număr anunț
CN1076200
Autoritate contractantă
Comuna Criscior (CUI 4468331)
Furnizor / câștigător
INTERLOG COM SRL (CUI 10418150)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809.171,86 RON
Valoare atribuită
769.984,50 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
11.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143919
Termen limită
20.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
758231-2024
Documentație de atribuire
DF1233473

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 809.171,86 RON Adjudecat: 769.984,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare echipamente digitale pentru laborator de informatică 88.540 RON
2 Furnizare echipamente digitale pentru sali de clasă 528.780 RON
3 Furnizare echipamente digitale pentru laborator de științe 29.513,40 RON
4 Furnizare echipamente digitale pentru atelier de practică 162.338,46 RON INTERLOG COM S.R.L. 769.984,50 RON

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERLOG COM SRL CUI RO 10418150
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

769.984,50 RON

din 809.171,86 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 39.187,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.