Atribuită Anunț de participare

Achiziție Servicii sociale de recuperare terapeutică pentru copiii cu autism aflati în baza de date a Serviciului de Evaluare Complexă a Copilului

Număr anunț
CN1076212
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ROMANA DE TERAPII IN AUTISM SI ADHD (CUI 30015836)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.617.304,80 RON
Valoare atribuită
2.737.000 RON
Data publicării
12.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143004
Termen limită
23.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
761381-2024
Documentație de atribuire
DF1233513

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

2.737.000 RON

din 1.617.304,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.