Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Prestari servicii de întreținere și reparații a autovehiculelor marca Dacia Duster și Dacia Doker - dssv
- Număr anunț
- CN1076147
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DAREX AUTO SRL (CUI 14462140)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.100 RON
- Valoare atribuită
- 410.099,56 RON
- Data publicării
- 10.12.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1143350
- Termen limită
- 16.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 752658-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233326
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1233326.pdf
- Formulare_semnat.pdf.p7s
- Model de contract_semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAREX AUTO SRL CUI RO 14462140
Valoare atribuită
410.099,56 RON
din 410.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro