Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de prestare a serviciilor de asigurări auto obligatorii RCA pentru vehiculele din dotarea I.S.U. ”Dealul Spirii” București-Ilfov pe o perioada de 12 luni

Număr anunț
CN1076292
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.777.594,59 RON
Valoare atribuită
3.018.483,50 RON
Data publicării
13.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1143752
Termen limită
15.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
764849-2024
Documentație de atribuire
DF1233379

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

3.018.483,50 RON

din 2.777.594,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.