Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare a 3 MICROBUZE NEPOLUANTE (CU ZERO EMISII GAZE DE EȘAPAMENT) + 3 stații de încărcare lente + 1stație de încărcare rapidă( inclusiv instalarea acestora) si 1 AUTOBUZ NEPOLUANT (CU ZERO EMISII GAZE DE EȘAPAMENT) ELECTRIC CU LUNGIMEA DE CCA 10 M (+/-1m) + 1 stație de încărcare lentă + 1stație de încărcare rapidă( inclusiv instalarea acestora)
- Număr anunț
- CN1056946
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- ATP MOTORS RO SRL (CUI 22315700)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.469.119,70 RON
- Valoare atribuită
- 5.469.000 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119282
- Termen limită
- 23.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 129-408959
- Documentație de atribuire
- DF1183804
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini 03.07 B-signed.pdf
- FisaDate_DF1183804.pdf
- Formulare 03.07.2023.doc.p7s
- model_contract achizitie produse 03.07.2023-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATP MOTORS RO SRL CUI RO 22315700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL CUI RO 13610337
Valoare atribuită
5.469.000 RON
din 5.469.119,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro