Anulată
Anunț de participare
Echipamente IT necesare funcționării Sistemului Informatic din cadrul SABIF - TESA -
- Număr anunț
- CN1076163
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.649.300 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143552
- Termen limită
- 03.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 753072-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233315
Documente
Documentația de atribuire
- 0 Instructiuni pentru ofertanti - 02.12.2024.docx.p7s
- 2 CAIET DE SARCINI SERVERE TESA + MIGRARE_update 14.11.2024.doc.p7s
- 3.1 Formulare.docx.p7s
- 3 Opis Formulare.docx.p7s
- 4.1 Anexa nr 1.docx.p7s
- 4.2 Anexa nr 2.docx.p7s
- 4.4 Anexa nr 4.docx.p7s
- 4.5 Anexa nr 5.docx.p7s
- Aviz CTE SABIF_echip IT.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- DUAE - 02.12.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1233315.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
IT&C EXPERTS NETWORK SRL CUI RO 19102664
Asociați 1
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.