Atribuită Anunț de participare

Contract achizitie diverse aparate si produse medicale

Număr anunț
CN1076276
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.257.290,20 RON
Valoare atribuită
8.254.641 RON
Data publicării
13.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1148813
Termen limită
16.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
764288-2024
Documentație de atribuire
DF1233658

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 8.257.290,20 RON Adjudecat: 8.254.641 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT A.T.I. 1.614.443,40 RON
2 Aparat de radiologie mobil cu brat C cu scanare 3D 2.344.160 RON KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL 2.344.000 RON
3 Sistem hibrid mobil dedicat chirurgiei endovasculare si cardiov… 4.298.686,80 RON KRAL MEDICAL SOLUTIONS 5.910.641 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

8.254.641 RON

din 8.257.290,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.