În evaluare
Anunț de participare
Elaborare Proiect Tehnic, Asistenta tehnica si Executie lucrari pentru obiectivul de investitii : Reabilitarea, modernizarea, dotarea si extinderea Spitalului Orasenesc Dr. George Trifon, Nasaud, jud Bistrita-Nasaud”
- Număr anunț
- CN1076260
- Autoritate contractantă
- ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.384.916 RON
- Data publicării
- 13.12.2024 13:01
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 765128-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233675
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual VERIFICAT.doc.p7s
- caiet sarcini pt si executie spital Nasaud rev 1.docx.p7s
- Criterii de atribuire-componenta tehnica si financiara.docx.p7s
- documentatie tehnica.part01.rar.p7s
- documentatie tehnica.part02.rar.p7s
- documentatie tehnica.part03.rar.p7s
- documentatie tehnica.part04.rar.p7s
- documentatie tehnica.part05.rar.p7s
- documentatie tehnica.part06.rar.p7s
- documentatie tehnica.part07.rar.p7s
- documentatie tehnica.part08.rar.p7s
- documentatie tehnica.part09.rar.p7s
- documentatie tehnica.part10.rar.p7s
- documentatie tehnica.part11.rar.p7s
- documentatie tehnica.part12.rar.p7s
- draft contractual- conditii generale.docx.p7s
- Draft contractual -Conditii Specifice.docx.p7s
- FisaDate_DF1233675.pdf
- Formulare.docx.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Asociați 3
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
CUBICON INVEST SRL CUI RO 23244918
Subcontractanți 4
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
EXPERT INFRADESIGN S.R.L. CUI 42182889
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Asociați 1
ARHICRIS LOGISTIC SRL CUI RO30880446
Subcontractanți 7
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ BISTRIŢA S.R.L. CUI 40458377
Complex Muzeal Bistrita-Nasaud CUI 4347755
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
ELECTRIC GRUP ILUX SRL CUI RO 33029739
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
SKYLINE ENGINEERING S.R.L. CUI RO30835569
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Asociați 3
2 GMG CONSTRUCT SRL CUI RO 20713580
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
TIN EXPERT CONSTRUCT SRL CUI RO 36138595
Subcontractanți 4
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
Complex Muzeal Bistrita-Nasaud CUI 4347755
PIM CORPORATION SRL CUI RO 17287876
VIAPLAN 44 OFFICE S.R.L. CUI 45654153
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.