Atribuită
Anunț de participare
Contract de proiectare și execuție lucrări pentru „Renovarea energetică a clădirilor rezidențiale multifamiliale din orașul Tășnad”
- Număr anunț
- SCN1127751
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL (CUI 12148311)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551.375,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.551.100 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1091544
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184191
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat-semnat.pdf.p7m
- DALI Aleea Zorilor Nr 16, Tasnad, jud. SM-semnat.pdf.p7m
- DALI Aleea Zorilor Nr 17, Tasnad jud. SM-semnat.pdf.p7m
- DALI Str. Lacramioarelor 21A, Tasnad jud. SM-semnat.pdf.p7m
- Draft de contract-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1184191.pdf
- Formulare_proiectare PNRR Blocuri-semnat.doc.p7m
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL CUI RO 12148311
Asociați 1
KES BUSINESS S.R.L. CUI 34697191
Terți susținători 1
KLEVER SYSTEM SRL CUI RO16861210
Valoare atribuită
1.551.100 RON
din 1.551.375,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro