Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC STRADAL ÎN COMUNA ZAMOSTEA, JUDEȚUL SUCEAVA

Număr anunț
SCN1127851
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927.220,26 RON
Valoare atribuită
925.693,37 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.07.2023 16:30
Anunț de atribuire
SCNA1091422
Termen limită
25.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184377

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

925.693,37 RON

din 927.220,26 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.526,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.