Atribuită
Anunț de participare
AUTOVEHICULE PRIN LEASING OPERATIONAL
- Număr anunț
- SCN1127844
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- OPERATIONAL AUTOLEASING SRL (CUI 14783697)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.000 RON
- Valoare atribuită
- 933.104,80 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 15:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1094180
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184115
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 la Fisa de date.pdf.p7s
- anexa 2 la Fisa de date.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Conditii contractuale propuse - acord-cadru.doc.p7s
- Conditii contractuale propuse - contract subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1184115.pdf
- FORMATELE DE PREZENTARE A DOCUMENTELOR.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPERATIONAL AUTOLEASING SRL CUI RO 14783697
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Valoare atribuită
933.104,80 RON
din 550.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro