Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Dotarea cu echipamente digitale a unităților de învățământ din orașul Baia Sprie, județul Maramureș”, cod F-PNRR-Dotari-2023-2829, componenta C15.
- Număr anunț
- CN1076436
- Autoritate contractantă
- Orasul Baia Sprie (CUI 3694918)
- Furnizor / câștigător
- EVO COMPUTERS S.R.L. (CUI 20463883)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434.843,69 RON
- Valoare atribuită
- 410.080 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149600
- Termen limită
- 23.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 774809-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233959
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CAIET SARCINI - Baia Sprie IT .p7s
- 3. Documentatie de atribuire_Baia Sprie_ IT.p7s
- FisaDate_DF1233959.pdf
- Fise tehnice echipamente - LOT 1.p7s
- Fise tehnice echipamente - LOT 2.p7s
- Fise tehnice echipamente - LOT 3.p7s
- Formulare editabile.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 434.843,69 RON Adjudecat: 410.080 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Cabinete si laboratoare | 183.965,03 RON | EVO COMPUTERS | 164.200 RON ↓10,7% |
| 2 | : Laborator de informatica pentru IPT | 88.540,20 RON | EVO COMPUTERS | 87.800 RON ↓0,8% |
| 3 | : Atelier mecanica auto | 162.338,46 RON | EVO COMPUTERS | 158.080 RON ↓2,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
410.080 RON
din 434.843,69 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 24.763,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.