Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat
Achiziție de mobilier în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente a 13 unități de învățământ și 1 unitate conexă din Municipiul Lugoj, județul Timiș”
- Număr anunț
- CN1076414
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- M & D RETAIL PIPERA SRL (CUI 15327095)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.270.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.708.753 RON 13,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146284
- Termen limită
- 22.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 771458-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233920
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Caiet de Sarcini_mobilier_LOT 1_10.12.2024.pdf.p7s
- 3.Caiet de Sarcini_mobilier_LOT 2_10.12.2024.pdf.p7s
- 3.Caiet de Sarcini_mobilier_LOT 3_10.12.2024.pdf.p7s
- 4.Anexa 1 - Formular-propunere-tehnica_mobilier_26.11.2024.docx.p7s
- 5.Formulare model_mobilier_26.11.2024..docx.p7s
- 6. Draft contract Dotari Scoli- mobilier.pdf.p7s
- Anexa 2 - Locatii livrare si punere in functiune - LOT 1_mobilier gradinite.pdf.p7s
- Anexa 2 - Locatii livrare si punere in functiune - LOT 2_mobilier laboratoare.pdf.p7s
- Anexa 2 - Locatii livrare si punere in functiune - LOT 3_mobilier clase si cabinete.pdf.p7s
- FisaDate_DF1233920.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 4.270.000 RON Adjudecat: 3.708.753 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie mobilier dotare sali de clasa de nivel prescolar | 800.000 RON | M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) | 770.711,50 RON ↓3,7% |
| 2 | Achizitie mobilier dotare a laboratoarelor, altele decât cele i… | 300.000 RON | M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) | 225.097,50 RON ↓25,0% |
| 3 | Achizitie mobilier dotarea cabinetelor de consiliere și asisten… | 3.170.000 RON | M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) | 2.712.944 RON ↓14,4% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DISTINCT MOB SRL CUI 9042077
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Valoare atribuită
3.708.753 RON
din 4.270.000 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 561.247 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.