Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Aparate de aer condiționat
- Număr anunț
- CN1076413
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DEPANERO SRL (CUI 27846339)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.257.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.243.740 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144240
- Termen limită
- 28.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 772678-2024
- Documentație de atribuire
- DF1232568
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Specificatii tehnice.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1232568.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO ELECTRONICS SHOP S.R.L. CUI 42543290
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ABAU TEHNIK CONSULT SRL CUI 33543097
Valoare atribuită
1.243.740 RON
din 1.257.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 13.260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.