Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de elaborare a Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenție (D.A.L.I.) - Reabilitare împrejmuire și curte Colegiul Național ''PREPARANDIA - DIMITRIE ŢICHINDEAL'' Arad, B-dul General Dragalina nr.5-7
- Număr anunț
- SCN1127771
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- DROMCONS SRL (CUI 15624428)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.823,35 RON
- Valoare atribuită
- 58.500 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2023 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1090884
- Termen limită
- 19.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184205
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DROMCONS SRL CUI 15624428
Valoare atribuită
58.500 RON
din 58.823,35 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 323,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.