Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

DEZMEMBRARE TANC MARITIM

Număr anunț
CN1057136
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
KONDOR TRUCK & TRAILER (CUI 15965913)
Cod CPV
50243000-0 · Servicii de demolare de nave (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891.100 RON
Valoare atribuită
845.000 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
09.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1112047
Termen limită
24.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 132-421774
Documentație de atribuire
DF1184195

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

845.000 RON

din 891.100 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 46.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.