Atribuită
Anunț de participare
CONSUMABILE MEDICALE
- Număr anunț
- CN1057124
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.944.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110832
- Termen limită
- 10.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 132-421031
- Documentație de atribuire
- DF1184218
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Valoare atribuită
1.944.000 RON
din 1.692.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro