Atribuită Anunț de participare

Reparații curente la instalațiile SCB pe raza secției CT4 Târgu Jiu – instalații CED în stația Copăcioasa și instalații BLA pe distanțele BLA Copăcioasa - Pojogeni

Număr anunț
SCN1127930
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
Cod CPV
45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890.455,82 RON
Valoare atribuită
890.420,94 RON
Data publicării
10.07.2023 15:43
Anunț de atribuire
SCNA1090166
Termen limită
26.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184435

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049

Valoare atribuită

890.420,94 RON

din 890.455,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.