Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de preparare, distributie si servire a hranei
- Număr anunț
- CN1076474
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- TITAN EDILITARA SRL (CUI 11605016)
- Cod CPV
- 55321000-6 · Servicii de preparare a mancarii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.612.439,16 RON
- Valoare atribuită
- 62.288.246,94 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148482
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 778102-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234052
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Hrana-semnat.pdf.p7m
- Declaratie prestator actual-semnat.pdf.p7m
- Draft AC si CS-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1234052.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-Anexa la Fisa de date-semnat.pdf.p7m
- Sectiunea Formulare.doc
- Sectiunea Formulare-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN EDILITARA SRL CUI RO 11605016
Valoare atribuită
62.288.246,94 RON
din 62.612.439,16 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 324.192,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.