Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,4% sub estimat

„Dotarea cu mobilier a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe în orașul lneu, jud. Arad” (10 loturi)

Număr anunț
CN1076469
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
QUICKMOB DESIGN S.R.L. (CUI 43577968)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.475,28 RON
Valoare atribuită
69.600 RON 58,4% sub estimat
Data publicării
19.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143473
Termen limită
23.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
779606-2024
Documentație de atribuire
DF1233994

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
M & D RETAIL TIM SRL CUI RO 6807680
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

69.600 RON

din 167.475,28 RON estimat 58,4%

Adjudecat la 41,6% din estimat · economie 97.875,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.