Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

ACHIZITIE PRODUSE ALIMENTARE SEPTEMBRIE 2023 - APRILIE 2024

Număr anunț
SCN1127880
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA EUROINVESTMENT (CUI 21211132)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.312,90 RON
Valoare atribuită
541.803,60 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
10.07.2023 08:57
Anunț de atribuire
SCNA1091586
Termen limită
17.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184302

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Adjudecat: 541.803,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PRODUSE ALIMENTARE DE ORIGINE ANIMALA BOBIX STAR S.R.L. 67.695 RON
2 CEREALE, CARTOFI, LEGUME, FRUCTE SI FRUCTE CU COAJA
3 PRODUSE DE ORIGINE ANIMALA , CARNE SI PRODUSE DIN CARNE BLACK SEA EUROINVESTMENT 169.051 RON
4 PRODUSE LACTATE BRADET 162.336,60 RON
5 ULEIURI SI GRASIMI ANIMALE SAU VEGETALE
6 PRODUSE DE PANIFICATIE, PATISERIE SI DE COFETARIE PROASPETE PAN-PARTENER SPEDITION ARG 76.608 RON
7 CONDIMENTE SI MIRODENII
8 DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
9 PASTE FAINOASE
10 PRODUSE DE MORARIT, AMIDON SI PRODUSE AMILACEE
11 FRUCTE SI LEGUME TRANSFORMATE SC IRINEL SRL 66.113 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRINEL SRL CUI RO190258
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

541.803,60 RON

din 550.312,90 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 8.509,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.