Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

Executie lucrari la obiectivul de investitii ,,CONSTRUIRE PIATA AGROALIMENTARA IN SAT GOGOSU, COMUNA GOGOSU JUDET MEHEDINTI”

Număr anunț
SCN1127999
Autoritate contractantă
COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
Furnizor / câștigător
MEDIA RAPID CONSTRUCT SRL (CUI 28192089)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.384.707,79 RON
Valoare atribuită
1.335.760,93 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
11.07.2023 16:35
Anunț de atribuire
SCNA1091743
Termen limită
27.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184581

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.335.760,93 RON

din 1.384.707,79 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 48.946,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.