Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Executie lucrari pentru investitia „Modernizarea si eficientizare iluminat public Municipiul Husi, etapa a doua”

Număr anunț
SCN1127982
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL HUSI (CUI 3602736)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.171.256,86 RON
Valoare atribuită
4.160.885,61 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.07.2023 11:13
Anunț de atribuire
SCNA1092539
Termen limită
01.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184332

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831

Valoare atribuită

4.160.885,61 RON

din 4.171.256,86 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 10.371,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.