Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
SOLUTII PENTRU TRATAREA APEI POTABILE SI REZIDUALE
- Număr anunț
- CN1076491
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24313123-9 · Sulfat de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 866.000 RON
- Valoare atribuită
- 784.000 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143470
- Termen limită
- 23.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 779373-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234109
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SOLUTII.PDF.p7s
- Draft de contract SOLUTII.PDF.p7s
- FisaDate_DF1234109.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 784.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SULFAT DE ALUMINIU | — | KEMCRISTAL | 560.000 RON |
| 2 | CLORIT DE SODIU 7,5% | — | DAFCOCHIM DISTRIBUTION | 124.000 RON |
| 3 | ACID CLORHIDRIC CONCENTRATIE 9% | — | DAFCOCHIM DISTRIBUTION | 100.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLUE NEON SRL CUI RO 18652333
Valoare atribuită
784.000 RON
din 866.000 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 82.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.