Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Achizitie si montaj echipamente up-grade SCADA din Statia de tratare apa potabila Budeasa, Statia de tratare potabila Costesti si Statia de tratare apa potabila Topoloveni
- Număr anunț
- SCN1128039
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
- Cod CPV
- 42961200-2 · Sisteme Scada sau sisteme echivalente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.000 RON
- Valoare atribuită
- 779.240 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2023 10:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1091508
- Termen limită
- 25.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184556
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELSACO ELECTRONIC SRL CUI RO 7464520
Valoare atribuită
779.240 RON
din 800.000 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 20.760 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.