Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Proiectare si executie pentru investitia: “REABILITARE ȘI MODERNIZARE STRAZI DE INTERES LOCAL IN COMUNA DESEȘTI, JUDETUL MARAMURES”
- Număr anunț
- SCN1128023
- Autoritate contractantă
- Comuna Desesti(Primaria Comunei Desesti) (CUI 3627200)
- Furnizor / câștigător
- SEBI-MARC SRL (CUI 15340540)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.989.268,23 RON
- Valoare atribuită
- 5.342.889,01 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2023 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1094868
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184615
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Planse DALI_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- 11. Memoriu obtinere CU_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- 12. Planse obtinere CU_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- 13. PV-PP_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- 2. Formulare_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.doc.p7s
- 3. Clauze_contractuale_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.doc.p7s
- 5. Caiet_de_sarcini_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- 8. Managementul_riscurilor_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.doc.p7s
- 9. Memoriu tehnic DALI_Modernizare si reabilitare strazi_DESESTI_MM_04.07.2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1184615.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SEBI-MARC SRL CUI RO15340540
Asociați 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
5.342.889,01 RON
din 5.989.268,23 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 646.379,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.