Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,3% sub estimat

DEZINFECTANTI SI SAPUNURI

Număr anunț
CN1076525
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
GB INDCO S.R.L. (CUI 10421821)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.722.000 RON
Valoare atribuită
597.000 RON 92,3% sub estimat
Data publicării
20.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1170051
Termen limită
28.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
782456-2024
Documentație de atribuire
DF1234266

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Adjudecat: 597.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sapun dezinfectant Anulat
2 Dezinfectant de nivel scăzut pentru suprafete si pavimente Anulat
3 Dezinfectant de nivel intermediar pentru suprafete si pavimente Anulat
4 Dezinfectant de nivel intermediar pentru instrumentar prin imer… Anulat
5 Dezinfectant de nivel înalt pentru suprafete și echipamente med… Anulat
6 Dezinfectant pentru microaeroflora Anulat
7 Dezinfectant pentru oficii alimentare GB INDCO S.R.L. 540.000 RON
8 Săpun pentru spălarea tegumentelor B.BRAUN MEDICAL 57.000 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

597.000 RON

din 7.722.000 RON estimat 92,3%

Adjudecat la 7,7% din estimat · economie 7.125.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.