Atribuită
Anunț de participare
Servicii de exploatare a masei lemnoase , incarcat-descarcat material lemnos , transport material lemnos in depozit , prestari servicii executie drum de acces.
- Număr anunț
- SCN1128120
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC VALEA HATEGULUI RA (CUI RO22412452)
- Furnizor / câștigător
- NAD LINX S.R.L. (CUI 33139880)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.843,07 RON
- Valoare atribuită
- 140.843,07 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 14:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1091529
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184754
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 140.843,07 RON Adjudecat: 140.843,07 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de exploatare a masei lemnoase , incarcat-descarcat ma… | 33.026,20 RON | — | |
| 2 | Servicii de exploatare a masei lemnoase, transport material lem… | 107.816,87 RON | SC NAD LINX SRL | 140.843,07 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAD LINX S.R.L. CUI RO 33139880
Valoare atribuită
140.843,07 RON
din 140.843,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro