Anulată Anunț de participare

Furnizare dotari si echipamente in cadrul proiectului “Obtinere autorizatie de construire pentru corp cladire cu sali de clasa si laboratoare pentru gimnaziu la Colegiul National Petru Rares”, cod SMIS 124401

Număr anunț
SCN1128117
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Cod CPV
39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559.250 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
13.07.2023 13:56
Anunț de atribuire
SCNA1092753
Termen limită
02.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184700

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 559.250 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DOTARI SI ECHIPAMENTE IT 180.500 RON Anulat
2 MOBILIER 378.750 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.