Atribuită
Anunț de participare
Autoutilitara pickup 4x4 cabina dubla
- Număr anunț
- RFD000556
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- HINODE CAR EXPERT SRL (CUI 16455963)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.876.860 RON
- Valoare atribuită
- 5.876.212,31 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:19
- Anunț de atribuire
- RFDA000533
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HINODE CAR EXPERT SRL CUI 16455963
Valoare atribuită
5.876.212,31 RON
din 5.876.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro