Atribuită
Anunț de participare
Stație de betoane mobilă, ecologică, cu fundații, capacitate 50-60 mc/h
- Număr anunț
- CN1076615
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- TUBLOROM SRL (CUI 26272254)
- Cod CPV
- 43413000-1 · Malaxoare de beton sau mortar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.732.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.732.500 RON
- Data publicării
- 23.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144030
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 788939-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234243
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini plus anexa 1 si anexa 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234243.pdf
- Formulare.rar.p7s
- Model de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUBLOROM SRL CUI RO26272254
Valoare atribuită
1.732.500 RON
din 1.732.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro