Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Furnizare echipamente IT si soluții software în cadrul proiectului PNRR ”Digitalizarea - un pas spre performanță !”
- Număr anunț
- CN1076595
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
- Furnizor / câștigător
- ELCOM INTERNATIONAL SRL (CUI 5124328)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.171.329,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.079.303,25 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145912
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 789517-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234330
Documente
Documentația de atribuire
- AnexaSpecificatii-semnat.pdf.p7s
- CaietSarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234330.pdf
- InstructiuniCatreOfertanti-semnat.pdf.p7s
- Matrice_de_complianta_hardware-semnat.xlsx.p7s
- Matrice_de_complianta_software-semnat.xlsx.p7s
- Modele formulare-semnat.pdf.p7s
- ModetContract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOM INTERNATIONAL SRL CUI 5124328
Valoare atribuită
2.079.303,25 RON
din 2.171.329,76 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 92.026,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.