În evaluare Anunț de participare

PROIECTARE SI EXECUTIE “DN 73 C, km 44+800 – km 55+000, Curtea de Arges - Tigveni” (LOT 1)

Număr anunț
CN1076593
Cod CPV
45233130-9 · Lucrari de constructii de drumuri nationale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389.177.657 RON
Data publicării
23.12.2024 13:00
Termen limită
18.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
788318-2024
Documentație de atribuire
DF1234420

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 2
CHIRULLI ANDREA CUI CHRNDR62E01C424B
Subcontractanți 5
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
INFO ADRIANO SRL CUI RO 21841855
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
VÁHOSTAV , a. s. CUI 20 20 333 216
Subcontractanți 12
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
DONPREST COM SRL CUI RO5794140
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
ECONOVA S.R.L. CUI RO24586285
PROTELCO SA CUI 8606690
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Terți + subcontractanți 4
EVALCONS TECH SRL CUI 27788696
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

389.177.657 RON

Deschise acum pe acest cod

9 licitații deschise pe 45233130-9 · Lucrari de constructii de drumuri natio…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.