Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta pentu sistemul informatic Hipocrate
- Număr anunț
- CN1076577
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIAN SOFT COMPANY SRL (CUI 13591111)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936.000 RON
- Valoare atribuită
- 936.000 RON
- Data publicării
- 20.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144167
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 786449-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234324
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model Formulare_semnat.pdf.p7s
- 4. Model Acord cadru contract subsecvent_semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234324.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN SOFT COMPANY SRL CUI RO 13591111
Valoare atribuită
936.000 RON
din 936.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro