Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare consumabile de laborator -” Consumabile compatibile 100% cu echipamentul automat de procesare probe microbiologice WASP"
- Număr anunț
- CN1076574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.153.794 RON
- Valoare atribuită
- 2.375.750 RON
- Data publicării
- 20.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1143015
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 786017-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234388
Documente
Documentația de atribuire
- 1.CONSUMABILE WASP-Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei-semnat.docx.p7m
- 2. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- 3. CAIET DE SARCINI-CONSUMABILE WASP-semnat.docx.p7m
- 4. FORMULAR PROPUNERE TEHNICA- ANEXA 1 CONSUMABILE WASP-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1234388.pdf
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 2.375.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recoltoare WASP | — | DIAMEDIX IMPEX 11 contracte | 1.466.310 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 202 · 28.01.2026 | 1.520 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract AC-14 · 21.02.2025 | 1.298.200 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 866 · 12.03.2026 | 4.180 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 729 · 06.03.2025 | 13.520 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1287 · 16.04.2025 | 35.680 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2755 · 10.09.2025 | 43.750 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 3294 · 29.10.2025 | 16.850 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 3795 · 15.12.2025 | 21.090 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1828 · 20.05.2025 | 25.560 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2043 · 23.06.2025 | 2.260 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2459 · 04.08.2025 | 3.700 RON | |||
| 2 | Consumabile WASP | — | DIAMEDIX IMPEX 3 contracte | 557.416 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1288 · 16.04.2025 | 20.012 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 203 · 28.01.2026 | 3.820 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract AC-15 · 21.02.2025 | 533.584 RON | |||
| 3 | Consumabile Colibri | — | DIAMEDIX IMPEX 4 contracte | 352.024 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 867 · 12.03.2026 | 5.749 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 3796 · 15.12.2025 | 23.400 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 204 · 28.01.2026 | 865 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract AC-16 · 21.02.2025 | 322.010 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
2.375.750 RON
din 2.153.794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro