Atribuită Anunț de participare

Lucrari de excavare, incarcare, transport, nivelare steril-carbune la Cariera Berbesti-Vest din cadrul Departamentului Exploatare Miniera Berbesti

Număr anunț
CN1076557
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.179.250 RON
Valoare atribuită
4.179.250 RON
Data publicării
19.12.2024 12:41
Anunț de atribuire
CAN1146584
Termen limită
20.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234219

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Asociați 1
BICA SRL CUI RO 6428635
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.179.250 RON

din 4.179.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.