Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1076677
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.171.982 RON
- Valoare atribuită
- 2.171.982 RON
- Data publicării
- 24.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1142467
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 794838-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234184
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- Caiet sarcini -semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1234184.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 2.171.982 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile pentru citocentrifuga din dotarea Laboratorului de… | — | — | |
| 2 | Consumabile pentru imprimanta din dotarea Laboratorului de Ana… | — | — | |
| 3 | KIT PROCESARE TESUT PENTRU 4000 DE BLOCURI COMPATIBIL CU PROCES… | — | LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL | 2.171.982 RON |
| 4 | "KIT CRIOSECTIONARE TESUT PROASPAT PENTRU 100 DE PROBE COMPATIB… | — | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
2.171.982 RON
din 2.171.982 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro