Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare Seringi
- Număr anunț
- CN1076674
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- ZENMED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 16574751)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.788.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.223.500 RON 56,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146106
- Termen limită
- 13.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 792587-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234135
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- Caiet informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1234135.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.223.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Seringi medicale | — | ZENMED SOLUTIONS | 1.223.500 RON |
| 2 | Seringa 50 ml cu tub y si 2 valve | — | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZENMED SOLUTIONS S.R.L. CUI 16574751
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Valoare atribuită
1.223.500 RON
din 2.788.800 RON estimat
56,1%
Adjudecat la 43,9% din estimat · economie 1.565.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.