Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat
Contract de furnizare tonere
- Număr anunț
- CN1076671
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI 14240950)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.186.927 RON
- Valoare atribuită
- 705.741,85 RON 40,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142950
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 794673-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234564
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini tonere 2025 -semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1234564.pdf
- Formulare tonere 2025-semnat.docx.p7m
- Instructiuni-tonere 2025-semnat.docx.p7m
- Model Contract furniz tonere 2025-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
705.741,85 RON
din 1.186.927 RON estimat
40,5%
Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 481.185,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.