Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat
Multifunctionala laser monocrom A4 - 25 buc
- Număr anunț
- CN1076661
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.550 RON 34,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152966
- Termen limită
- 03.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 791386-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234493
Documente
Documentația de atribuire
- 3 CS Multi A4 25 buc.pdf.p7s
- 4 Contract Multi A4 25 buc.pdf.p7s
- 5 Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1234493.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IDEAL FEROLUC SRL CUI 29380013
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
82.550 RON
din 125.000 RON estimat
34,0%
Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 42.450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.