Atribuită Anunț de participare

Prestare servicii de depozitare documente arhivă DNA și servicii asociate

Număr anunț
CN1076692
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
IRON MOUNTAIN SRL (CUI 15537372)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013.679,04 RON
Valoare atribuită
1.337.061,70 RON
Data publicării
24.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146220
Termen limită
31.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
794568-2024
Documentație de atribuire
DF1234540

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRON MOUNTAIN SRL CUI RO 15537372
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ARCHIVIT SRL CUI RO 22158223
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.337.061,70 RON

din 1.013.679,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.