Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Contract de achiziție publică de " Furnizare energie electrică de joasă tensiune la locurile de consum ale Județului Iași - Consiliul Județean Iași "
- Număr anunț
- SCN1128316
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.000 RON
- Valoare atribuită
- 373.332 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2023 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1092120
- Termen limită
- 03.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185120
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
373.332 RON
din 378.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 4.668 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.