Atribuită Anunț de participare

Dispozitive de punctie venoasa si prelevare de sange

Număr anunț
SCN1128307
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485.109,60 RON
Valoare atribuită
3.914.626,40 RON
Data publicării
18.07.2023 07:47
Anunț de atribuire
SCNA1090674
Termen limită
02.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185063

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840

Valoare atribuită

3.914.626,40 RON

din 485.109,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.