Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Masă operație electromecanică cu sistem complex de transport, transfer pacient și sistem antitrombotic

Număr anunț
SCN1128299
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI 22972425)
Cod CPV
33192230-3 · Mese de operatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871.773,10 RON
Valoare atribuită
870.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.07.2023 06:37
Anunț de atribuire
SCNA1093877
Termen limită
04.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185141

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Subcontractanți 1
SANTIMPEX SRL CUI 3557481

Valoare atribuită

870.000 RON

din 871.773,10 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.773,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.