Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de prestari servicii de curatenie

Număr anunț
CN1076819
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
CLEAN PREST ACTIV SRL (CUI 24131453)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.161.621,90 RON
Valoare atribuită
8.153.183,70 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1148881
Termen limită
03.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
796559-2024
Documentație de atribuire
DF1234784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEAN PREST ACTIV SRL CUI RO 24131453
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

8.153.183,70 RON

din 8.161.621,90 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8.438,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.