Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

DOTAREA CU APARATURA SI ECHIPAMENTE SPECIFICE A ATELIERELOR DE PRACTICA

Număr anunț
CN1076806
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
FESTO SRL (CUI 6812058)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.551,54 RON
Valoare atribuită
329.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
24.12.2024 10:46
Anunț de atribuire
CAN1142684
Termen limită
29.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234522

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FESTO SRL CUI RO 6812058

Valoare atribuită

329.000 RON

din 329.551,54 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 551,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.