Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achiziția de echipamente digitale în cadrul proiectului nr. C10-11.2-2352, intitutat: ,,Dezvoltarea infrastructuii TIC în Comuna Sălacea, jud. Bihor",, în cadrul Planul Național de Redresare și Reziliență Componenta 10 – Fondul Local – I.1.2 – Asigurarea infrastructuii pentru transportul verde – ITS/alte infrastructuri TIC (sisteme inteligente de management urban/local) – Titul apel: PNRR/2022/C10

Număr anunț
CN1076804
Autoritate contractantă
Comuna Salacea (CUI 4784300)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765.264 RON
Valoare atribuită
763.920 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
27.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1144416
Termen limită
05.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
796774-2024
Documentație de atribuire
DF1234692

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALFA CIPA SRL CUI RO 15775900

Valoare atribuită

763.920 RON

din 765.264 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.344 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.