Atribuită Anunț de participare

Acord cadru “Sisteme de pompe de insulina fara tubulatura externa, sistem de monitorizare continuă a glicemiei si Sisteme de pompe de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei cu functionare in bucla inchisa(tip HCL)”

Număr anunț
CN1076774
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.997.100 RON
Valoare atribuită
13.997.500 RON
Data publicării
27.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1142919
Termen limită
28.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
795790-2024
Documentație de atribuire
DF1234640

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 13.997.100 RON Adjudecat: 13.997.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sisteme monitorizare continua a glicemiei 5.294.000 RON DEYAN KRAFT MEDICAL 6.957.700 RON
2 Sisteme pompa de insulina fara tubulatura externa 1.663.700 RON
3 Sisteme de pompe de insulină cu senzori de monitorizare continu… 7.039.400 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 7.039.800 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

13.997.500 RON

din 13.997.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.